Olle von Schewen oljemålning

Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLLE VON SCHEWEN, Olle (1908-1974): "Hus i Kivik", signerad, olja på pannå, 26x45 cm

Kuntoraportti

321538

Päivämäärä:

2015-07-31