Olle von Schewen oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE VON SCHEWEN, Olle (1908-1974): "Hus i Kivik", signerad, olja på pannå, 26x45 cm
Kuntoraportti
321538
Päivämäärä:
2015-07-31