Orientmatta
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Anatolien, ca 292x102 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador, lagningar, delvis korroderad, reducerade kortsidor
321539
Päivämäärä:
2015-08-07