Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Anatolien, ca 292x102 cm

Kuntoraportti

Slitage, skador, lagningar, delvis korroderad, reducerade kortsidor

321539

Päivämäärä:

2015-08-07