Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR på marmorsockel, lejon med orm, 1900-tal, signerad A.Barye, bronspatinerad, höjd ca 36, längd 44 cm

321549

2015-07-31