Servis Kosta

Servis Kosta
Servis Kosta
Servis Kosta
Servis Kosta

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOSTA, glasservis, 17 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 6 rödvinsglas, 11 likörglas

321554

2015-08-02