Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOSTA, glasservis, 17 dlr, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 6 rödvinsglas, 11 likörglas
321554
2015-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här