Ingeborg Westfelt Eggertz oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936), Pont Royal, Paris, monogramsignerad och daterad Paris 11, olja på duk, 50,5x60,5 cm

321571

2015-07-31