Lisa Larson 2 figuriner

Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner
Lisa Larson 2 figuriner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, STIG LINDBERG, 2 figuriner i form av hare respektive räv, fiskfat, stämplad Gustavsberg, SL,

Tillverkningsdefekter, bruksslitage

321584

2015-08-02