Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEBORD, rokokostil, handmålad fajansbricka, skivan signerad a tergo av David Blomberg Stockholm 1927, höjd 72, 75x53 cm
skiva med repor och mindre färgbortfall
321585
2015-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här