Tebord

Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TEBORD, rokokostil, handmålad fajansbricka, skivan signerad a tergo av David Blomberg Stockholm 1927, höjd 72, 75x53 cm

Zustandsbeschreibung

skiva med repor och mindre färgbortfall

321585

2015-08-02