Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TEBORD, rokokostil, handmålad fajansbricka, skivan signerad a tergo av David Blomberg Stockholm 1927, höjd 72, 75x53 cm
Zustandsbeschreibung
skiva med repor och mindre färgbortfall
321585
2015-08-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner