Skrivbord i gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900, fanerat i mahogny, dekor i intarsia med motiv av solfjädrar, 5 lådor, mässingsskodda benavslut, höjd ca 76, 110x70 cm
Slitage, märken i skivan, nycklar saknas
321600
2015-08-02