Anders Zorn etsning "Kajuta"

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), "Kajuta" (Cabin), 1917, etsning, 29,6x19,4 cm, signerad Zorn
LITTERATUR: Hjert & Hjert 284

Gulnad, ej examinerad ur ram

321606

2015-08-02