Eric Nordlöw olja

Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja
Eric Nordlöw olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIC NORDLÖW (1908-1983), "Cagnes sur mer", olja, signerad och daterad Eric Nordlöw Cagnes Sur Mer 1947, 46x38 cm

321618

2015-08-02