Anshelm Schultzberg olja

Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945), "Storbrohyttan Filipstad" olja på duk, signerad och daterad A Schultzberg 1927, 72,5x94 cm
Tidigare utställd Liljevalchs Konsthall 1937

321619

2015-08-02