Gunnar Stålbrand akvarell

Gunnar Stålbrand akvarell
Gunnar Stålbrand akvarell
Gunnar Stålbrand akvarell
Gunnar Stålbrand akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (född 1925), "Januarinatt Kungsholmstorg" akvarell, signerad Gunnar Stålbrand 32x39,5 cm

321622

2015-08-02