Nattduksbord jugend

Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD med stenskiva, jugend, 1900-talets första hälft, björk, beslag i mässing, höjd ca 75, 40x36 cm

Slitage och skador

321637

2015-08-02