Relief änglar

Relief änglar
Relief änglar
Relief änglar
Relief änglar
Relief änglar
Relief änglar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RELIEF, förgylld brons, form av två änglar, ca 37x38 cm

Slitage

321648

2015-08-02