Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1800-/1900-tal, marmorskiva, fanerat med mahogny, fothylsor, höjd ca 137, 54x111 cm

Bruksslitage, nycklar finns att hämta vid utlämningen

321656

2015-08-03