Spelbord sengustaviansk stil

Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, mässingsbeslag, höjd 74, 90x45 cm, totalt mått på bordsskivan 90x90 cm, nyckel finns

Repor, märken

321658

2015-08-02