Mona Starfelt olja
2015-08-04
321667
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA STARFELT (1931-2009): New Orleans, signerad Mona Starfelt 1995, olja på duk, 56x72 cm