Mona Starfelt olja

Mona Starfelt olja
Mona Starfelt olja
Mona Starfelt olja
Mona Starfelt olja
Mona Starfelt olja
Mona Starfelt olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA STARFELT (1931-2009): vid kanalen (Holland), signerad Mona Starfelt, olja på duk, 61x50 cm

321671

2015-08-04