Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, mahognyfanér, ca 121x49,5 cm

Skador, slitage, lister saknas

321681

2015-08-03