Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JEAN TINGUELY (1925-1991), tillskriven: "Teapot", osignerad, daterad 4/64, teckning med svart penna, 23x21 cm, oramad, i passepartout
321691
2015-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här