Spegellampett i rokokostil

Spegellampett i rokokostil
Spegellampett i rokokostil
Spegellampett i rokokostil
Spegellampett i rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, för ett ljus, höjd 44 cm, bredd ca 20 cm

Smärre ytslitage

321693

2015-08-03