Dalahäst 18/1900-tal

Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal
Dalahäst 18/1900-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALAHÄST, 1800-tal, bemålat trä, höjd 17,5 cm

Slitage , skador, bortfall

321697

2015-08-03