Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, tenn, rokokostil, 1900-tal märkt med ängel och 1730, höjd 25,5 cm
Brukslitage
321705
2015-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här