Ljusstakar rokoko stil

Ljusstakar rokoko stil
Ljusstakar rokoko stil
Ljusstakar rokoko stil
Ljusstakar rokoko stil
Ljusstakar rokoko stil
Ljusstakar rokoko stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, tenn, rokokostil, 1900-tal märkt med ängel och 1730, höjd 25,5 cm

Brukslitage

321705

2015-08-03