Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922), foster, fotografi, signerad Lennart Nilsson, numrerad 18/50, 42x57 cm
321714
2015-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här