Stanislaw Wysocki skulptur

Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad, och daterad Stan Wys 1995, numrerad I/IVIII, höjd med stensockel ca 25 cm

Bruksslitage

321724

2015-08-03