Eva Englund skål

Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVA ENGLUND, skål, Orrefors, dekor av kaniner, blå fond, på svart fot, signerad ORREFORS EXPO EVA ENGLUND, diameter 18, höjd ca 13,5 cm

Bruksslitage
Experiment

321727

2015-08-03