Klubbat för:
98 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
STEINWAY & SON´S, flygel, S-modell, Hamburg, SI 180/150, mahogny, serienummer 335309, ca 157 cm
Pianopall medföljer
Bruksslitage, smärre repor vid större lock och klaviaturlock
321745
2015-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här