Roland Svensson mapp med bl a tre färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Liberia, mapp med tre egenhändigt signerade färglitografier ca 30x42 cm samt flertalet reproduktioner

321753

2015-08-04