Ljusstakar 17/1800-tal

Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 17/1800-tal, Louis XVI, mässing, kanneleringar, pärlstavsdekor, bär spår av försilvring, höjd ca 27 cm

Bucklor, något snedställda

321755

2015-08-06