Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1700-tal, polykromt bemålat, senare underrede medföljer, höjd inklusive ställning ca 140, 106x39 cm, nykel finns

Slitage, skador, renoverat, kompletterat, nyckel finns

321769

2015-08-04