Spegel med konsolbord rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD och stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad, skulpterad dekor, spegelns höjd 143 x 52 cm, konsolbordets höjd 61, ca 65 x 33 cm

smärre ytskador

321771

2015-08-04