Barockstolar

Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar
Barockstolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAROCKSTOLAR, 3 st., 1700-tal, ek, skuren dekor, höjd ca 120 cm

Skador och slitage

321773

2015-08-04