Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, 1940-tal, vitmålade, med låda, höjd ca 47, 54x37 cm

Brukslitage

321774

2015-08-04