Sminkbord gustaviansk stil

Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD med spegel, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd skivan ca 80, totalhöjd ca 155 cm

Bruksslitage

321786

2015-08-04