Poul Rönne oljemålning

Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning
Poul Rönne oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POUL RÖNNE (KAI DREWS, Danmark 1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, 50x40 cm

Krackelyrer

321793

2015-08-04