Sture Valentin Nilsson

Sture Valentin Nilsson
Sture Valentin Nilsson
Sture Valentin Nilsson
Sture Valentin Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE VALENTIN NILSSON (född 1924), komposition, emaljmålning, signerad och daterad Valentin 70, 47x35 cm

321794

2015-08-04