Fartygsbelysning 1 par
2015-08-04
321801
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FARTYGSBELYSNING, 1 par, 1900-talets mitt, ena märkt med monogram, mässing med glaskupor, höjd ca 21 cm
Bruksslitage