Kinesiska karotter

Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter
Kinesiska karotter

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAROTTER med lock, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av figurscener, längd 19 resp 24 cm

Bruksslitage

321804

2015-08-04