Etsningar Olle Hanspers och Bertil Bull Hedlund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HANSPERS (1923-2012) och BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), etsningar, läsande kvinna, signerad och numrerad 12/25 respektive kvinna i natur, osignerad, ca 13 x 20 respektive 22 x 17 cm

Något gulnade

321806

2015-08-04