Etsningar Olle Hanspers och Bertil Bull Hedlund
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE HANSPERS (1923-2012) och BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), etsningar, läsande kvinna, signerad och numrerad 12/25 respektive kvinna i natur, osignerad, ca 13 x 20 respektive 22 x 17 cm
Något gulnade
321806
2015-08-04