Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, betsat trä, 6 lådor med beslag i mässin, höjd 125, 80 x 44 cm
Slitage och smärre skador
321808
2015-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här