Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, betsat trä, 6 lådor med beslag i mässin, höjd 125, 80 x 44 cm

Slitage och smärre skador

321808

2015-08-04