Skålar Sydostasien

Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien
Skålar Sydostasien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR, 6 st, porslin, Sydostasien, 1800/1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 10-18 cm

Slitage, nagg, delvis med sprickor

321812

2015-08-05