Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st, MINIATYRSKÅL, ASKAR, porslin, Sydostasien, 1700/1800-tal, delvis sjöfynd, dekor i underglasyrblått med motiv av bl a hjortar, vasernas höjd 6,5-8 cm
Slitage, nagg
321813
2015-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här