Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG(1895-1963): Ölandsmotiv, signerad och daterad Harald Sallberg 38, olja på pannå, 38x46 cm

321822

2015-08-05