Esperanza bronsskulptur 4/8

Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8
Esperanza bronsskulptur 4/8

Klubbat för:

16 000 SEK

16 000 SEK

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/8, grönpatinerad brons, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Galleri MDA, Helsingborg

Signed and numbered. Green patinated bronze.

321835

2015-08-05