Esperanza bronsskulptur 4/8
Klubbat för:
16 000 SEK
16 000 SEK
ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/8, grönpatinerad brons, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Galleri MDA, Helsingborg
Signed and numbered. Green patinated bronze.
321835
2015-08-05