Soffa modell Mexico

Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico
Soffa modell Mexico

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE NORELL, soffa, modell Mexico, 1900 talets andra hälft, klädd i ljust läder, höjd ca 72, längd 195, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, skav och märken, repor på benen, dyna med lagning

321838

2015-08-05