Fårölj modell Mexico

Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico
Fårölj modell Mexico

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE NORELL, fåtölj, modell Mexico, 1900-talets andra hälft, klädd i ljust läder, höjd ca 72, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, repor på benen

321839

2015-08-05