Wilhelm Kåge Argenta vas

Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr med silverdekor av fiskar, signerad Gustavsberg Argenta 1076 II, höjd ca 20 cm

Smärre bruksslitage

321840

2015-08-05