James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008), "Semantique", signerad J Coignard, numrerad 14/60, färgcarborundum, ca 67x53 cm

321841

2015-08-05